Apie

Veg4U pradžioje gimė kaip vegetariško ir veganiško maisto blogas. Jis gimė iš didelės meilės maistui, gaminimui, sveikesniam gyvenimo būdui. Ir dar dėl to, kad jau nebegalėjau nesidalinti sveikais ir paprastais receptais, idėjomis,o vėliau ir produktais, kuriuos ir patys naudojame kiekvieną dieną.

Per 15 metų vegetariškos mitybos buvo daug ieškojimų, daug praktikų, daug eksperimentų. Vienu metu visai nevalgėme druskos, cukraus, buvo etapas, kai valgėme tik žalią (raw) maistą, ar nevalgėme jokių pieno produktų. Taip gimė daugybė receptų, idėjų ir būtinybė išmokti valgyti padaryti sočiai, skaniai ir svarbiausia – nesugaištant per daug laiko virtuvėje.

Dabar gaminu tik vegetariškai (be mėsos, žuvies ir kiaušinių), gamindama nenaudoju baltų miltų, balto cukraus, česnakų ir svogūnų. Tik kurdama šį tinklaraštį pamačiau, kad didžioji dauguma mano receptų yra veganiški!

Savo receptais ir nuotraukomis noriu įkvėpti ir kitus gaminti kuo daugiau vegetariško, veganiško ir naminio maisto. Juk tam visai nereikia jokių specialių žinių ar mokslų. Dauguma mano patiekalų yra ypač lengvi, paruošiami vos per 20-30 minučių. Taigi, kviečiu ir jus gaminti, eksperimentuoti, improvizuoti ir pasinerti į skanaus ir sveiko maisto skonių jūrą! 

Gamindama visada stengiuosi naudoti kuo daugiau ekologiškų ir natūralių produktų. Ir namuose – tiek virtuvėje, tiek vonioje visi produktai kiek įmanoma labiau natūralesni. Vieną dieną supratome, kad mes tuo tiesiog kvėpuojame, ir tuomet atėjo noras dalintis.  Tuo, kaip patys gyvenam ir kokius produktus naudojame. Tuomet ir gimė Veg4U prekinis ženklas, o vėliau ir elektroninė parduotuvė, kur galite įsigyti visus mūsų kuriamus produktus.

Veg4U – tai ekologiški ir natūralūs aukščiausios kokybės produktai, kruopščiai atrinkti, patikrinti, išragauti, ištestuoti ir priimti į mūsų prekinio ženklo šeimą.

Taip atsirado Veg4U ekologiškas kokosų aliejus, kanapių produktai, vėliau arbatų ir augalinių kavų linija, tada prisijungė kvapnieji rankų darbo natūralūs muiliukai. O dabar  jums norime dar pristatyti ir 100 % natūralius aktyvuotos bambuko anglies miltelius bei aplinkai draugiškus bambuko dantų šepetėlius. Bei mūsų naujausius produktus – natūralų rankų darbo juodą bambuko anglies muilą ir natūralias, rankų darbo sojų žvakes.

 

Jei esate didmenininkai Lietuvoje ar užsienyje ir norite prekiauti Veg4U produktais, parašykite mums,  lauksime jūsų užklausų elektroniniu paštu. Jei turite įdomių natūralių produktų, kurie tiktų prisijungti prie mūsų prekinio ženklo linijos, taip pat lauksime jūsų laiškų! 

 

Viktorija

veg4u • love veg & raw

contact:

[email protected]

facebook.com/veg4u.by.viku.viko/