Rinkinys GOLD: Lufa ir Muiliukas - Veg4U
23852
product-template-default,single,single-product,postid-23852,qode-social-login-1.0,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,,select-theme-ver-4.5,header_top_hide_on_mobile,qode-elegant-product-list,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

PARDUOTUVĖ

What we have to offer

Rinkinys GOLD: Lufa ir Muiliukas

 6.20

Dovanų rinkinys mažoje dėžutėje: natūralus rankų darbo muilas CINAMONAS, 50 g.  ir nedidelė XS dydžio LUFA kempinėlė, kurią galite naudoti kaip padėkliuką muilui. 

 

Išvalyti

Rinkinį Lufa+Cinamonas sudaro nedidelė natūrali XS dydžio kempinėlė LUFA ir natūralus, rankų darbo muilas CINAMONAS, 50 g.

 

Kalėdomis kvepiantis muilas CINAMONAS pagamintas be jokių sintetinių priedų. Tai aukščiausios kokybės muilas, iš natūralių medžiagų, tik su augaliniais, eteriniais aliejais. Prausiantis šiuo muilu oda bus švelni kaip šilkas. 

 

Natūralią kempinę LUFA galite naudoti kaip kempinėlę arba kaip padėkliuką muilui. LUFA yra draugiška aplinkai, kompostuojasi. LUFA, dar vadinama plaušene, iš tikrųjų yra augalas, kuris auga kaip agurkas. Subrendęs vaisius yra sudžiovinamas, išlukštenamas – nulupamas viršutinis sluoksnis ir ištraukiama korėta plaušinė, kuri naudojama prausiantis, indams plauti, ar kaip padėkliukas vonios kambaryje. Sunaudotą galima kompostuoti kartu su maisto atliekomis.