12034
product-template-default,single,single-product,postid-22559,theme-stockholm,qode-social-login-1.0,stockholm-core-2.2.8,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,select-theme-ver-8.7,header_top_hide_on_mobile,,qode_menu_,qode-elegant-product-list,qode-single-product-thumbs-below,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-27167

Gilių kava 30g

 2.75

VEG4U Gilių kava – tai 100 % natūrali, augalinė kava be kofeino. Tai  tikras lietuviškas gėrimas,  ypač tinkamas gerti visą šaltąjį žiemos sezoną. Kadangi Gilių kava neturi kofeino,  ji ypatingai tiks sveikuoliams, jogams ir  tiems, kas nevartoja kofeino ar nori sumažinti įprastos kavos vartojimą.

Kiekis: 30g.

Gilių kava  tai kruopščiai surinktos, sudžiovintos, sumaltos ir paskrudintos  ąžuolų gilės.  VEG4U Gilių kava pagaminta Lietuvoje iš gilių, kurias subrandino vidurio Lietuvoje augantys šimtamečiai ąžuolai.  

 

VEG4U Gilių kava – tai tikras gurmaniškas gėrimas, ypač tinkamas gerti visą šaltąjį žiemos sezoną. Gilių kava neturi kofeino, tad ypatingai tiks sveikuoliams, jogams ir  tiems, kas nevartoja kofeino ar nori sumažinti įprastos kavos vartojimą.

 

Gilių kavą gerkite užplikytą arba pavirkite kelias minutes vandenyje ar piene – tuomet ji bus stipresnė. Jei norite, galite saldinti rudu cukrumi ar medumi ir balinti paprastu ar augaliniu pienu, ar grietinėle. Veg4U gilių kavą galite gardinti grūstu kardamonu, muskatu, cinamonu ar net imbiru bei pipirais. Ši kava maloniai kvepia kepintomis gilėmis ir yra kiek neįprasto, tačiau švelnaus ir ne itin kartaus skonio.

 

Jau senuosiuose lietuvių liaudies receptuose buvo randami duomenys, kad iš ąžuolo gilių buvo ruošiamas gėrimas – verdama gilių kava. Juk ąžuolas – tai ištvermės, stiprybės ir ilgaamžiškumo simbolis, todėl visai nenuostabu, kad taip nuo seno buvo vertinam ir šio medžio vaisiai – mažosios ąžuolo gilės.