12034
product-template-default,single,single-product,postid-28587,theme-stockholm,qode-social-login-1.0,stockholm-core-2.2.8,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,select-theme-ver-8.7,header_top_hide_on_mobile,,qode_menu_,qode-elegant-product-list,qode-single-product-thumbs-below,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-27167

Mėtų Hidrolatas, 100 ml

 8.00

Hidrolatas, arba dar vadinamas gėlių vanduo, yra gaunamas distiliuojant augalus. Hidrolatą galima purkšti ir ant veido, ir ant plaukų.  Mėtų hidrolatas puikiai drėkins ir atvėsins jūsų  odą. Mėtų hidrolatas gali būti naudojamas kaip odos tonikas, veido gaiviklis ir drėkiklis.

Kategorija:

Mėtų hidrolatas gaminamas distiliuojant mėtas per specialų indą – alembiką. Distiliavimo metu gėlių vanduo  įgauna visas to augalo savybės. Tad ir šis mėtų hidrolatas gaivins ir vėsins juo purškiamą veido odą. Hidrolatas puikiai  tonizuoja ir nuramina odą, juo galima purkšti veidą po prausimosi, po vonios procedūrų ir prieš tepant veidą kremu.

 

Tai Lietuvoje užaugintų ir surinktų mėtų gaivus hidralatas, dar vadinamas gėlių vandeniu. 

 

Antibakterinės ir priešuždegiminės mėtų hidrolato savybės padės esant problematinei odai, pagelbės esant spuogams, bėrimams ir net esant aknei. Hidrolatu galima pasipurkšti po skutimosi norint nuraminti sujautrintą odą.

 

Gėlių vanduo yra nepakeičiamas tiek vasarą, kai norisi atgaivinti odą po saulės vonių, tiek žiemą, esant sausam orui, kai jūsų kūno odai tiesiog būtina papildomo drėkinimo. Tai nepakeičiama priemonė kelionėse, tad šį ar bet kurį kitą hidrolatą tiesiog būtina turėti kosmetinėje kartu su veido kremu ir kremu nuo saulės.

 

Mėtų hidrolatas turi gaivų, mėtomis kvepiantį aromatą, kuris suaktyvina pojūčius, smegenų veiklą ir suteikia žvalumo jausmą. Labai tinka pasipurkšti ryte, po vandens procedūrų ar po to, kai tiesiog ryte nusiplanate veidą. Pasipurškus hidrolatu veidas įgaus žvalumo ir šviežumo, bus lengviau atsikelti su nakties miego ir pramerkti užsimiegojusias akis.

 

Dėl natūralių mėtų gaivinačių savybių mėtų hidrolatą galima naudoti kaip viso kūno dulksną ir drėkiklį.  Šis hidrolatas gali būti naudojamas nuo saulės nudegimo ar esant įvairiems bėrimams. Kaip ir kiekvieną gėlių vandenį, taip ir šį hidrolatą galite naudoti ir natūralios kosmetikos gamyboje, tai gali būti puiki odos priežiūros priemonių sudedamoji dalis. 

 

Mėtų hidrolatas yra mėgiamas ir vyrų. Gaiviu mėtų kvapu jiems ypač tinka pasipurkšti po skutimosi.

 

Pagrindinės savybės:

  • 100 % natūralus produktas
  • Gaivina, valo ir vėsina odą
  • Turi priešuždegiminių ir anibakterinių savybių
  • Tinka probleminei odai – pvz. esant aknei

 

Naudojimas:

  • Nuplovus veidą, apipurkškite jį hidrolatu ir leiskite nudžiūti natūraliai, kad oda prisigertų bioaktyvių medžiagų
  • Galite maišyti su kitais gėlių vandenimis
  • Galite naudoti natūralios kosmetikos gamyboje
  • Galite naudoti kaip burnos gaiviklį
  • Hidrolatu galite aromatizuoti ir patalpas

 

 

Talpa: 100 ml. 

 

Kilmės šalis: Lietuva