12034
product-template-default,single,single-product,postid-23870,theme-stockholm,qode-social-login-1.0,stockholm-core-2.2.8,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,select-theme-ver-8.7,header_top_hide_on_mobile,,qode_menu_,qode-elegant-product-list,qode-single-product-thumbs-below,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-27167

Virtuvės rinkinys: Kokoso šveistukas ir Lufa

 11.00

Natūralus virtuvės rinkinys dovanų dėžutėje:

LUFA, dar vadinama plaušene, iš tikrųjų yra augalas, kuris auga kaip agurkas. Subrendęs vaisius yra sudžiovinamas, išlukštenamas – nulupamas viršutinis sluoksnis ir ištraukiama korėta plaušinė, kuri naudojama prausiantis, indams plauti, ar kaip padėkliukas vonios kambaryje. Sunaudotą galima kompostuoti kartu su maisto atliekomis. 

 

Šią didelę LUFA kempinę lengvai galėsite supjaustyti peiliu į mažesnes kempinėles. Tinka naudoti SPA procedūroms, indams plauti. Mažesnę kempinėlę galite naudoti kaip padėkliuką muilui. 

 

 

Draugiškas aplinkai  natūralus kokoso šveistukas tinka indams plauti, puodams šveisti ir daržovėms valyti. Medine rankena. Be plastiko.