fbpx
Bambuko anglis - sveikata tiesiai iš Japonijos - Veg4U
23069
product-template-default,single,single-product,postid-23069,qode-social-login-1.0,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,,select-theme-ver-4.5,header_top_hide_on_mobile,qode-elegant-product-list,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

PARDUOTUVĖ

What we have to offer

Aktyvuota japoniško bambuko anglis

 6.50

Aktyvuotos japoniško bambuko anglies milteliai tinka dantims valyti ir balinti. Puikiai tinka valomajai ir detoksikuojančiai veido kaukei pasigaminti.

Bambuko anglis neturi jokio specifinio skonio ar kvapo. Naudojimas: sudrėkinkite dantų šepetėlį ir pamirkykite į aktyvuotos bambuko anglies miltelius, valykite įprastai kaip su dantų pasta, gerai išskalaukite. Dar didesniam efektui išgauti bambuko anglis maišoma su šaukšteliu kokosų aliejaus. 

Veido valymui pasigaminkite kaukę sumaišę 1 šaukštelį anglies miltelių su šaukšteliu vandens, kokosų aliejaus, aloe vera gelio arba šaukšteliu medaus. Pamasažuokite veidą kelias minutes arba ištepkite veidą gauta mase ir palikite 5 min., po to švariai nuplaukite vandeniu. Tad galite naudoti drėkinantį muilą, kempinėlę ar veido valiklį.