Bambuko anglis - sveikata tiesiai iš Japonijos - Veg4U
23069
product-template-default,single,single-product,postid-23069,qode-social-login-1.0,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,,select-theme-ver-4.5,header_top_hide_on_mobile,qode-elegant-product-list,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

PARDUOTUVĖ

What we have to offer

Aktyvuota japoniško bambuko anglis, 40 g

 6.50

Aktyvuotos japoniško bambuko anglies milteliai tinka dantims valyti ir balinti. Puikiai tinka valomajai ir detoksikuojančiai veido kaukei pasigaminti.

Bambuko anglis neturi jokio specifinio skonio ar kvapo. Naudojimas: sudrėkinkite dantų šepetėlį ir pamirkykite į aktyvuotos bambuko anglies miltelius, valykite įprastai kaip su dantų pasta, gerai išskalaukite. Dar didesniam efektui išgauti bambuko anglis maišoma su šaukšteliu kokosų aliejaus. 

Veido valymui pasigaminkite kaukę sumaišę 1 šaukštelį anglies miltelių su šaukšteliu vandens, kokosų aliejaus, aloe vera gelio arba šaukšteliu medaus. Pamasažuokite veidą kelias minutes arba ištepkite veidą gauta mase ir palikite 5 min., po to švariai nuplaukite vandeniu. Tad galite naudoti drėkinantį muilą, kempinėlę ar veido valiklį.