12034
product-template-default,single,single-product,postid-28770,theme-stockholm,qode-social-login-1.0,stockholm-core-2.2.8,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,select-theme-ver-8.7,header_top_hide_on_mobile,,qode_menu_,qode-elegant-product-list,qode-single-product-thumbs-below,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-27167

Bambukinis dantų šepetėlis

 2.65 3.65

Natūralus bambukinis dantų šepetėlis su bambukiniu koteliu su aktyvuotos bambuko anglies šereliais.Tai saugus, aplinką tausojantis  produktas.

 3.65  2.95
 3.65
 3.65  2.65
 3.65

Bambukinis dantų šepetėlis su apvaliu mediniu koteliu ir  minkštais šereliais skirtas tikriems aplinkos mylėtojams, vengiantiems savo aplinkoje plastiko ir kenksmingų medžiagų.

Šis šepetėlis skirtas švelniai jūsų dantų higienai. Šereliai yra ne per kieti ir ne per minkšti.

 

Dantų šepetėlis pagamintas iš greitai atsinaujinančių aplinkos šaltinių – Moso bambukų, kurie subręsta labai greitai ir gamyboje gali būti naudojamas jau  po 5-6 metų. Todėl ir bambukinis dantų šepetėlis – tai puiki, aplinkai draugiška alternatyva įprastiems plastikiniams dantų šepetėliams. Nors šepetėlis ir bambukinis, tačiau kokybe  jis visiškai nenusileidžia įprastiems plastikiniams dantų šepetėliams.

 

Šepetėlio galvutė yra vidutinio dydžio, nėra per didelė, tad juo puikiai galės naudoti tiek suaugę, tiek mažieji.  Bambukinio šepetėlio šereliai pagaminti iš nailono be BPA.  Aplinkai draugiškas dantų šepetėlis išlaiko dantis ir dantenas sveikus ir yra draugiškas aplinkai.

 

Bambukinio šepetėlio rankena visa yra pagaminta iš bambuko, jo sudėtyje nėra jokio plastiko. Todėl baigę naudotis šepetėliu jo šerelius galite nukirpti, o pačią rankeną išmesti į kompostą. Nebenaudojamą bambukinį šepetėlio kotelį galite perdirbti ir panaudoti įvariems kitiems savo projektams. 

 

Bambukinio dantų šepetėlio naudojimas:

Bambukas yra 100 % natūrali medžiaga, kurio sudėtyje nėra plastiko, todėl dantų šepetėlis tuomet, kai jis yra nenaudojamas,  laikykite sausoje vietoje. Stenkitės jo nelaikyti dantų šepetėlių puodelyje, kur renkasi vanduo.  Jei dedate šepetėlį koteliu žemyn į stiklinę, įsitikinkite, kad stiklinės dugne nesikaupia vanduo. Teisingai prižiūrimas  bambukinis dantų šepetėlis jums tarnaus daug ilgiau.

 

Moso bambukas:

Moso bambukas yra greičiausiai ir didžiausia auganti  bambukų rūšis. Daugiausiai Moso bambuku auga Kinijoje ir Taivane. Kinijoje auga daugiau nei 6 milijonai hektarų bambukų , iš kurių daugiau nei 4 milijonai hektarų – Moso rūšies bambukai.  Iš Moso bambukų gaminami baldai, mediniai ir įvairūs virtuvės įrankiai, padėklai, dubenėliai, popierius, tekstilė, jie plačiai naudojami statybose. Mokslinis Moso bambukų pavadinimas yra Phyllostachys edulis. Daugiausiai bambukas naudojamas Azijoje – Kinijoje, Japonijoje ir kitose rytų Azijos šalyse, tačiau dėl savo tvarumo ir panaudojimo galimybių plačiai paplitęs ir visame likusiame pasaulyje.

 

 

Prie dantų šepetėlio nepamirškite įsigyti ir natūralią RADIUS dantų pastą be fluoro, jas galite rasti čia: