12034
product-template-default,single,single-product,postid-26004,theme-stockholm,qode-social-login-1.0,stockholm-core-2.2.8,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,select-theme-ver-8.7,header_top_hide_on_mobile,,qode_menu_,qode-elegant-product-list,qode-single-product-thumbs-below,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-27167

Natūralus muilas Frankincense

 6.95

Natūralus rankų darbo muilas iš aukščiausios kokybės ekologiško  kokosų aliejaus, mistinio Frankincense  ir gaiviojo Apelsinų eterinių aliejų.

 • Mistinis kvapų derinys
 • Veganiškas,
 • Be palmių aliejaus
 • Be toksinų
 • Be parabenų

Veg4U natūralus muilas Frankincense pagamintas iš ekologiško kokosų aliejaus ir mistinio eterinio aliejaus mišinio. Tai itin švarios, natūralios sudėties muilas be jokių slaptų, kenksmingų ingredientų, be toksinų ar parabenų.

 

Natūralus muilas Frankincense, pagamintas tik iš aukščiausios kokybės medžiagų – ekologiško pirmo spaudimo kokosų aliejaus, ir aukščiausios kokybės mistinio Frankincense  ir gaiviojo Apelsinų eterinių aliejų.  Tai veganiškas, rankų darbo muilas, kurio gamyboje naudojame tik auglinės kilmės medžiagas. Jame nėra palmių aliejus ir jokių kitų rafinuotų aliejų.

 

Kurdami šiam muilui pakuotę norėjome, kad jį  jums visada būtų patogu turėti su savimi. Daugkartinė metalinė muilo pakuotė itin patogi kelionėje – muilas jums nesupurvins kosmetinės, o jei kelionėje nesunaudosite jo viso, saugiai galėsite parsivežti namo.

 

Veg4U muilo dėžutę galite panaudoti ir kaip muilinę. Tik stenkitės muilo nepalikti vandenyje ir po naudojimosi leiskite jam išdžiūti  – muilinėje, dėžutėje ar išdžiovinkite padėję ant dangtelio. Taip jums muilas tarnaus ilgiau ir galėsite ilgiau užuosti levandas savo vonios kambaryje! Jei muilą laikote dušo kabinoje, taip pat stenkitės jį laikyti atokiau nuo vandens srovės. 

 

 

Frankincense, arba dar vadinamas Bosvelijų eterinis aliejus nuo seno buvo susiję su mistija ir buvo naudojamas įvairioms dvasinėms ir meditacijos praktikoms bei grožio procedūroms. Šis natūralus muilas nesausina odos, tad juo galite prausti visą kūną ir net veidą. Jis net gali padėti nuvalyti makiažą, o sudėtyje esantys bambuko anglies milteliai puikiai detoksikuos odą ir nupraus nešvarumus. Frankincense muilas maloniai putoja, švelniai drėkina ir mistiškai kvepia, 

 

Pagrindinės savybės:

 • Patogioje kelioninėje metalinėje dėžutėje
 • Veganiškas
 • Iš ekologiško kokosų aliejaus
 • Su aukščiausios rūšies eteriniais aliejais
 • Be palmių aliejaus
 • Be parabenų
 • Be toksinų
 • Daugkartinėje pakuotėje

 

Kitus  natūralius Veg4U muilus galite rasti čia:

 

Jei jau turite įsigyję ar gavę dovanų Veg4U muilą ir norite įsigyti papildymą, galite įsigyti ir tą patį muilą be pakuotės. Gaminame net trijų dydžių muilus be pakuočių: L (100g), M (55g) ir S (35 g). Tokiu būdu net įsigyję mažiausius muiliukus galite išsirinkti savo mėgstamiausią. Frankincense muilą be pakuotės galite rasti čia.

 

 

Sudėtis:

GREY SOAP FOR GREAT SOUL: Soponified Coco Nucifera Oil* (Coconut Oil), Boswellia carterii Oil (Frankincense Oil), Citrus aurantium dulcis (Orange) Peel Oil), Charcoal Powder. /*Organic Ingredients

 

Pagaminta: Lietuvoje

 

Kiekis: 100 gr.