12034
product-template-default,single,single-product,postid-25609,theme-stockholm,qode-social-login-1.0,stockholm-core-2.2.8,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,select-theme-ver-8.7,header_top_hide_on_mobile,,qode_menu_,qode-elegant-product-list,qode-single-product-thumbs-below,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-27167

Natūralus muilas Levandų ir Ylang Ylang

 6.75

Natūralus rankų darbo muilas iš aukščiausios kokybės ekologiško  kokosų aliejaus, svaigiojo eterinių aliejų mišinio iš afrodiziaku laikomo ylang ylang ir  nuostabiosios levandos!

 

 

Veg4U natūralus muilas Levandų ir Ylang Ylang pagamintas iš ekologiško kokosų aliejaus ir svaigaus eterinio aliejaus mišinio, kuriame dar yra ir šlakelis rozmarino eterinio aliejaus. Tai itin švarios, natūralios sudėties muilas be jokių slaptų, kenksmingų ingredientų. 

 

Šis rankų darbo muilas yra veganiškas, be palmių aliejaus, be jokių toksinų ar parabenų. 

 

Kurdami šiam muilui pakuotę norėjome, kad jį  jums visada būtų patogu turėti su savimi. Daugkartinė metalinė muilo pakuotė itin patogi kelionėje – muilas jums nesupurvins kosmetinės, o jei kelionėje nesunaudosite jo viso, saugiai galėsite parsivežti namo.

 

Veg4U muilo dėžutę galite panaudoti ir kaip muilinę. Tik stenkitės muilo nepalikti vandenyje ir po naudojimosi leiskite jam išdžiūti  – muilinėje, dėžutėje ar išdžiovinkite padėję ant dangtelio. Taip jums muilas tarnaus ilgiau ir galėsite ilgiau užuosti levandas savo vonios kambaryje! Jei muilą laikote dušo kabinoje, taip pat stenkitės jį laikyti atokiau nuo vandens srovės. 

 

Šis natūralus muilas nesausina odos, tad juo galite prausti visą kūną ir net veidą. Jis net gali padėti nuvalyti makiažą. Levandų ir Ylang Ylang muilas maloniai putoja, švelniai drėkina ir nuostabiai kvepia, 

 

Pagrindinės savybės:

  • Patogioje kelioninėje metalinėje dėžutėje
  • Veganiškas
  • Iš ekologiško kokosų aliejaus
  • Su aukščiausios rūšies eteriniais aliejais
  • Be palmių aliejaus
  • Be parabenų
  • Be toksinų
  • Daugkartinėje pakuotėje

 

Kitus  natūralius Veg4U muilus galite rasti čia:

 

Jei jau turite įsigyję ar gavę dovanų Veg4U muilą ir norite įsigyti papildymą, galite įsigyti ir tą patį muilą be pakuotės. Gaminame net trijų dydžių muilus be pakuočių: L (100g), M (55g) ir S (35 g). Tokiu būdu net įsigyję mažiausius muiliukus galite išsirinkti savo mėgstamiausią. 

 

Kartu su Levandų ir Ylang Ylang muilu galite įsigyti ir Veg4U Levandų hidrolatą ir Levandų eterinį aliejų.

 

Sudėtis:

WHITE SOAP FOR WILD SOUL: Soponified Coco Nucifera Oil* (Coconut Oil), Cananga odorata Flower (Ylang Ylang Oil), Lavandula angustifolia (Lavender) Oil, Rosmarinus officinalis (Rosemary) Leaf Oil. /*Organic Ingredients

 

Kiekis:  +/-100 g. 

 

Pagaminta: Lietuvoje