12034
product-template-default,single,single-product,postid-27824,theme-stockholm,qode-social-login-1.0,stockholm-core-2.2.8,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,select-theme-ver-8.7,header_top_hide_on_mobile,,qode_menu_,qode-elegant-product-list,qode-single-product-thumbs-below,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-27167

Daugkartinis puodelis iš kavos pupelių lukštų, Baltas, Huskee 355 ml.

 16.75

Australijoje sukurti Huskee daugkartiniai  puodeliai iš kavos tirščių – tai ergononiškas, novatoriškas sprendimas, saugantis ir tausojantis aplinką. Puodeliai tinkami tiek arbatai, tiek kavai. Šie Huskee puodeliai pagaminti iš panaudotų kavos pupelių, likusių gaminant kavą. Tai puiki alternatyva vienkartiniams puodeliams, tinkantys gerti kavą tiek namuose, tiek perkant kavą kavinėse išsinešti.

 

 

Kategorija:

Daugkartinis puodelis Huskee – pagamintas iš kavos pupelių lukštų. Šis puodelis yra daug patvaresnis už stiklinius ir keraminius  puodelius, yra  daug atsparesni dūžiams ir įskilimams.

 

Pats kavos puodelis yra ergonomiškas, jį patogu naudoti tiek namuose, tiek neštis ir laikyti rankoje, puodelis puikiai pritaikytas ir ilgiems pasivaikščiojimams ar kelionėms automobiliu. Šiuos puodelius tinka įsidėti į daugumos automobilių kavos laikiklius, tad jūsų kelionės taps daug lengvesnės. 355 ml. daugkartinius kavos puodelius galėsite pripildyti net L dydžio kava, pirkta bet kurioje degalinėje, kai sustosite kelionės metu. 

 

Dėl specialios gaminimo technologijos ir dėka paviršiuje esančių rantelių karštis puodelyje išlieka daug ilgiau, o pats daugkartinis puodelis nedegina rankų. Ranteliai, esantys puodelių išorėje,  padeda puodeliams greičiau išdžiūti, tereikia tik po plovimo juos gerai nukratyti.

 

Australijoje sukurti Huskee daugkartiniai puodeliai novatoriškai sukurti iš kavos šalutinio produkto – kavos pupelių lukštų. Ruošiant ir skrudinant kavą gamyboje lieka daug nepanaudojamų kavos lukštų, kurie paprastai keliauja į savartyną.  Tad kuriant šiuos puodelius tvarumas buvo suderintas su stiliumi. O jūs, pirkdami ir. naudodami šiuos puodelius,  taip pat prisidėsite ir prie šimtų tonų kavos lukštų perdirbimo. Daugiau apie Australijoje pagamintus Huskee puodelius galite pasiskaityti gamintojo puslapyje, paspaudę šią nuorodą.

 

Geriausiai  Huskee puodeliai išsiplauna indaplovėje. Tik dėdami juos į indaplovę saugokite, kad šalia jų nebūtų jokių aštrių daiktų, kad jie nepažeistų puodelio paviršiaus. Plaukite puodelius neaukštoje temperatūroje.  Sunkiau įsistovėjusias dėmes pašalinkite naudodami indų ploviklį. Jei reikia atplauti įsisenėjusias dėmes, puodelį užmerkite vandenyje su šiek tiek ploviklio.

 

 

Pagrindinės savybės:

  • Pagamintas iš perdirbtų kavos pupelių lukštų;
  • Karštas gėrimas šiuose puodeliuose  ilgesnį laiką išlieka karštas;
  • Puodelius patogu laikyti, jie nedegina rankų;
  • Patvarūs, juos galima plauti indaplovėje;
  • Netoksiški – be BPA.

 

 

Puodelio išimatavimai:

  • Aukštis: 132mm
  • Skersmuor: 87mm
  • Svoris: 168g
  • Talpa: 350ml

 

Huskee daugkartiniai puodeliai būna dviejų spalvų – kreminės ir juodos spalvos. Tad tai yra puiki dovana porai – JAM ir JAI. 

 

Pirkdami šį puodelius, gausite jį su kartu su dangteliu. 

 

Juodą daugkartinį Huskee puodelį rasite čia:

 

Veg4U juodas % Arabika kavas galite rasite čia: