12034
product-template-default,single,single-product,postid-27814,theme-stockholm,qode-social-login-1.0,stockholm-core-2.2.8,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,select-theme-ver-8.7,smooth_scroll,header_top_hide_on_mobile,,qode_menu_,qode-elegant-product-list,qode-single-product-thumbs-below,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-27167

Kavos puodelis iš kavos tirščių, Juodas, Huskee 355 ml.

 16.75

Australijoje sukurti Huskee daugkartiniai kavos puodeliai iš kavos tirščių – tai ergononiškas, novatoriškas sprendimas, saugantis ir tausojantis aplinką. Šie puodeliai pagaminti iš panaudotų kavos pupelių, likusių gaminant kavą. Tai puiki alternatyva vienkartiniams kavos puodeliams, tinkantys gerti kavą tiek namuose, tiek perkant kavą kavinėse išsinešti.

 

 

Kategorija:

Huskee daugkartiniai kavos puodeliai, pagaminti iš kavos tirščių yra daug patvaresni už stiklinius ir keraminius  puodelius, jie yra  daug atsparesni dūžiams ir įskilimams. Pats kavos puodelis yra ergonomiškas, jį patogu neštis ir laikyti rankoje, puodelis puikiai pritaikytas ir kelionėms automobilyje. Dėl specialios gaminimo technologijos ir dėka paviršiuje esančių rantelių karštis puodelyje išlieka daug ilgiau, o pats puodelis nedegina rankų, tuo tarpu ranteliai, esantys išorėje  padeda puodeliams greičiau išdžiūti.

 

Huskee daugkartiniai kavos puodeliai:

  • Pagaminti iš perdirbtų kavos tirščių
  • Kava juose ilgesnį laiką išlieka karšta
  • Puodelius patogu laikyti, jie nedegina rankų
  • Patvarūs, juos galima plauti indaplovėje
  • Netoksiški – be BPA

 

 

Baltą puodelį rasite čia:

 

Veg4U juodas kavas rasite čia: