12034
product-template-default,single,single-product,postid-28117,theme-stockholm,qode-social-login-1.0,stockholm-core-2.2.8,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,select-theme-ver-8.7,header_top_hide_on_mobile,,qode_menu_,qode-elegant-product-list,qode-single-product-thumbs-below,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-27167

Daugkartinio juodo kavos puodelio ir kavos dovanų rinkinys

 25.00

Dovanų rinkinys, kurį sudaro Huskee juodas daugkartinis kavos puodelis, pagamintas iš kavos tirščių bei VEG4U juoda rūšinė kava.

 

Galite rinktis iš trijų rūšių juodos kavos:

 • Juodą rūšinę 100 % arabiką kavą 
 • Ekologišką rūšinę 100 % arabiką kavą
 • Juodą rūšinę 100 % arabiką kavą be kofeino

 

 

Australijoje sukurti Huskee daugkartiniai kavos puodeliai iš kavos tirščių – tai ergononiškas, novatoriškas sprendimas, saugantis ir tausojantis aplinką. Šie puodeliai pagaminti iš panaudotų kavos pupelių, likusių gaminant kavą. Tai puiki alternatyva vienkartiniams kavos puodeliams, tinkantys gerti kavą tiek namuose, tiek perkant kavą kavinėse išsinešti.

Clear

Daugkartinio kavos puodelio ir kavos dovanų rinkinys pradžiugins mėgstančius praktiškas, novatoriškas dovanas, vertinančius kokybę ir ilgaamžiškumą. 

 

Huskee daugkartinis kavos puodelis, pagamintas iš kavos tirščių yra daug patvaresnis už stiklinius ir keraminius  puodelius, šie puodeliai yra  daug atsparesni dūžiams ir įskilimams. Pats kavos puodelis yra ergonomiškas, jį patogu neštis ir laikyti rankoje, puodelis puikiai pritaikytas ir kelionėms automobilyje. Dėl specialios gaminimo technologijos ir dėka paviršiuje esančių rantelių karštis puodelyje išlieka daug ilgiau, o pats puodelis nedegina rankų, tuo tarpu ranteliai, esantys išorėje  padeda puodeliams greičiau išdžiūti.

 

Huskee daugkartiniai kavos puodeliai:

 • Pagaminti iš perdirbtų kavos tirščių
 • Kava juose ilgesnį laiką išlieka karšta
 • Puodelius patogu laikyti, jie nedegina rankų
 • Patvarūs, juos galima plauti indaplovėje
 • Netoksiški – be BPA

 

Į juodą dovanų dėžutę jums supakuosime: 
 1. Juodą Huskee daugkartinį kavos puodelį 
 2. Jūs pasirinktinai galėsite įsidėti vieną iš trijų VEG4U juodų kavų:
 • Juodą šviežiai maltą rūšinę kavą. Tai 100 % arabika,  švelnaus, nerūgštaus skonio kava;
 • Ekologišką šviežiai maltą rūšinę kavą. Tai 100 % arabika, kvapni  kava su švelnia rūgštele ir tabako bei juodojo šokolado poskoniu;
 • Juodą šviežiai maltą rūšinę 100 % arabiką  kavą be kofeino. Tinkama gerti tiek ryte, tiek vakare. Ypač patiks nevartojantiems kofeino, ar norintiems sumažinti jo kiekį. 

 

Daugkartinio kavos puodelio ir kavos dovanų rinkinys – tai puiki dovana kavos mėgėjui. Taip pat tai tvarus pasirinkimas žmogui, saugančiam ir tausojančiam mus supančią aplinką ir norinčiam atsisakyti vienkartinių puodelių, geriant kavą kavinėse ar perkant kavą išsinešimui.  Į 355 ml. Huskee kavos puodelį telpa L dydžio kavos puodelis. Tai pakankamai didelis kiekis šilto gėrimo, praversiantis kelionėje mašina ar ilgiems pasivaikščiojams mieste, ypač šaltuoju metų laiku. 

 

Dėl savo unikalaus dizaino ir žaliavos, iš kurios yra pagaminti Australijoje sukurti Huskee puodeliai yra gavę Good Design Award apdovanojimą. Daugiau apie tai galite rasti paskaityti čia. Šie puodeliai drąsiai užėmė daugkartinių puodelių rinką visame pasaulyje ir yra vertinami jau vien dėl to, kad sumažina kavos atliekas, kurios yra perdirbamos ir panaudojamos dar kartą.

 

Juodą Huskee kavos puodelį be dovanų dėžutės  atskirai galite įsigyti čia.

Kava

Juoda, Ekologiška, Be kofeino