12034
product-template-default,single,single-product,postid-23877,theme-stockholm,qode-social-login-1.0,stockholm-core-2.2.8,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,select-theme-ver-8.7,header_top_hide_on_mobile,,qode_menu_,qode-elegant-product-list,qode-single-product-thumbs-below,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-27167

Kokoso šveistukas ir maža kempinė Lufa, komplektas

 7.20

Natūralus kokosų šveistukas ir Natūrali kempinė Lufa, maža, 5 cm – komplektas.

Natūralus kokoso šveistukas – draugiškas aplinkai, be plastiko. Tinka indams plauti, puodams šveisti ir daržovėms valyti. 

 

100 % natūrali kempinė LUFA – tinka naudoti indams plauti, SPA procedūroms. Natūralią kempinę LUFA galite naudoti kaip kempinėlę arba kaip padėkliuką muilui. LUFA yra draugiška aplinkai, kompostuojasi. LUFA, dar vadinama plaušene, iš tikrųjų yra augalas, kuris auga kaip agurkas. Subrendęs vaisius yra sudžiovinamas, išlukštenamas – nulupamas viršutinis sluoksnis ir ištraukiama korėta plaušinė, kuri naudojama prausiantis, indams plauti, ar kaip padėkliukas vonios kambaryje. Sunaudotą galima kompostuoti kartu su maisto atliekomis.