12034
product-template-default,single,single-product,postid-22941,theme-stockholm,qode-social-login-1.0,stockholm-core-2.2.8,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,select-theme-ver-8.7,header_top_hide_on_mobile,,qode_menu_,qode-elegant-product-list,qode-single-product-thumbs-below,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-27167

Kanapių arbata 50g

 3.95

Itin subtilaus ir švelnaus, bet kartu ir sodraus skonio smulkinta kanapių lapų ir žiedų arbata, užauginta Lietuvos ūkiuose. Be kofeino, tad puikiai tinka gerti tiek ryte, tiek vakare prieš miegą. Sveika alternatyva juodai ar žaliai arbatai. Natūrali, be jokių priedų, sintetinių ingredientų, be konservantų. 

 

Sudedamosios dalys: 100%  kanapės

 

Paruošimas: 1 nedidelį arbatinį šaukštelį užpilti 1 stikline karšto vandens ir palaukti kol pritrauks. Atidarius pakuotę laikyti sandarioje, vėsioje ir sausoje vietoje.

 

Kilmės šalis: Lietuva

 

Kiekis: 50 g.

VEG4U kanapių žiedų ir lapų arbata – tai aromatinga, švelnaus, bet kartu ir sodraus skonio arbata iš pluoštinės kanapės lapų ir žiedų.

 

Kanapės augalas yra viena seniausių kultūrų pasaulyje, nuo seno jis buvo itin vertinamas kaip natūralus augalinis pluoštas. Kanapės yra unikalus augalas dar ir tuom, kad pramonėje gali būti panaudotas visas augalas – ir lapai, ir stiebas ir sėklos.

 

Prieš daugelį metų kanapės buvo itin plačiai auginamos ir Lietuvoje. Ūkyje ir namuose buvo naudojamos įvairios kanapių dalys – vijamos virvės, audžiami audeklai, maistui naudojamos sėklos ir lapai. Buvo gaminama kanapinė druska (VEG4U kanapių druskos receptą rasite čia), kepama kanapinė duona ir geriama kanapių arbata.

 

Visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje, paskutiniu metu tarsi vėl iš naujo atrandamas šis unikalus augalas.  Sugalvojama vis daugiau jo panaudojimo būdų – nuo namų statybos ir kuro iki kosmetikos, medicinos, maisto ir  tvarių, aplinką tausojančių produktų sprendimų. 

 

VEG4U pluošinių kanapių lapų ir žiedų arbata neturi psichotropinio ar tonizuojančio poveikio, tad ją saugu gerti visos dienos metu – tiek ryte, tiek dieną, tiek vakare. 

 

Kanapių lapuose yra gausu kanabinoidų ir kad geriant arbatą  geriau atsiskleistų jų savybės, galima kanapių arbatą pagardinti šaukšteliu riebalo. Tai gali būti šlakelis paprasto ar augalinio pieno, grietinėlės, kokosų aliejaus, sviesto ar lydyto sviesto ghi. Mat sveikatai vertingi kanabinoidai tirpsta būtent riebaluose. 

 

Vienam puodeliui kanapių arbatos naudokite vieną arbatinį šaukštelį smulkintų VEG4U kanapių. Užpilkite karštu (80-100 C temp.) vandeniu ir palaikykite apie keturias – šešias minutes, arba kol gerai pritrauks. Kuo ilgiau arbata pastovės, tuo skonis bus sodresnis ir atsiskleis visos žolelių savybės  ir eteriniai aliejais. 

 

Kanapių arbatą galite gardinti:

  • citrina;
  • medumi;
  • rudu cukrumi;
  • imbieru;
  • mėgstamais prieskoniais;

 

Daugiau apie pluoštinių kanapių arbatos naudą ir savybes galite rasti čia (anglų k.)

 

Užsiplikykite puodelį kanapių arbatos ir mėgaukitės nuostabiu jos skoniu ir teikiama nauda!

 

Daugiau  VEG4U žolelių arbatų galite rasti čia: