12034
product-template-default,single,single-product,postid-26736,theme-stockholm,qode-social-login-1.0,stockholm-core-2.2.8,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,select-theme-ver-8.7,header_top_hide_on_mobile,,qode_menu_,qode-elegant-product-list,qode-single-product-thumbs-below,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-27167

Žalia arbata CHUN MEE, 50g.

 3.75

Žalia arbata Chun Mee yra viena populiariausių žaliųjų arbatų Kinijoje. Tai gaivi, švelnaus skonio  ir malonaus aromato arbata.

 

Chun Mee žalia arbata turi šiek tiek daugiau aitrumo (sodrumo) nei kitos žaliosios arbatos.  Tačiau jei jums patinka stipresnės žaliosios arbatos, tuomet Chun Mee žalia arbata yra tikrai tai, ko jūs ieškote. 

 

 

 

 

 

 

Kategorija: Žymos: ,
Žalia arbata Chun MEE arbata yra universalaus ir puikaus skonio. Ši žalia arbata yra šiek tiek stipresnė ir aitresnė nei kitos žalios arbatos.  Tad ji ypatingai tinka gerti ryte, pusryčių metu. 

 

Kadangi žalia arbata turi kofeino, rekomenduojama per dieną  jos išgerti ne daugiau 3 puodelių. 

 

Išvertus į lietuvių kalbą „Chun Mee“ reiškia  „dailieji antakiai“, mat šios arbatos lapeliai yra lenktos formos ir primenančios antakius. Nuo seno Chun Mee yra viena mėgstamiausių arbatos rūšių Kinijoje. Daugelio žmonių šioje šalyje ji yra tebemėgiama ir iki šiol, dažnai geriama per arbatos ceremonijas. 

 

 

Paruošimas: 

 

  • Svarbu prisiminti, kad žalią arbatą nereikėtų plikyti verdančiu vandeniu.  Tad 1 arbatinį šaukštelį užpilkite 1 stikline ne daugiau 90 laipsnių temp. užkaitinto vandens ir palaukite kol pritrauks.

 

  • Nenaudokite arbatai jau virinto vandens. Verčiau kas kartą į arbatinuką įsipilkite naujo, šviežio vandens. 

 

  • Prieš plikydami arbatą visuomet pašildykite arbatinuką ar puodelį. Tai galite padaryti nuplikę juos karštu vandeniu.

 

  • Chun Mee žalioji arbata tinkama gerti viena arba su cukrumi, medumi ir net pienu.

 

 

Sudedamosios dalys: 100 % žalioji arbata

 

Kilmės šalis: Kinija

 

 

Chun Mee arbata dažnai naudojama ir kai kuriuose Afrikos šalyse gaminant mėtinę arbatą, panašią į “Maroko mėtinę arbatą” (ang. Moroccan Mint Tea) , kuri originaliai yra gaminama su Gunpowder arbata.  

 

Maroko mėtinės arbatos RECEPTAS: 

 

  1. Vieną šaukštelį Chun Mee arbatos užpilkite 60-90 temp. vandens. Palaukite kol pritrauks.
  2. Įdėkite 3-4 lapelius šviežios mėtos lapelių. 
  3. Įdėkite  1-2 šaukštelius cukraus. Viską gerai išmaišykite.

 

 

 

 

Daugiau Veg4U arbatų galite rasti čia: 

 

Plačiau apie Chun Mee galite paskaityti čia: