12034
product-template-default,single,single-product,postid-26733,theme-stockholm,qode-social-login-1.0,stockholm-core-2.2.8,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,select-theme-ver-8.7,header_top_hide_on_mobile,,qode_menu_,qode-elegant-product-list,qode-single-product-thumbs-below,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-27167

Juoda arbata GOLD ASSAM, 50 g.

 4.95

Gold Assam – tai indiška juodoji, biri lapų arbata. Sodraus skonio, kaštoninės spalvos, stipri, tiršta pusryčių arbata.

 

Ši arbata skani gerti tiek šalta, tiek karšta. Puikiai dera su įprastu ar augaliniu pienu ar grietinėle.

Kategorija: Žymos: ,
Gold Assam – tai unikalaus, stipraus skonio ir aromato juoda arbata. Dėl savo stiprumo ir sodraus atomato ji ypatingai tinka gerti pusryčių metu.  Tai sodraus skonio, kaštoninės spalvos, stipri, tiršta  arbata.

 

Pakeiskite savo rytinį kavos puodelį šia juoda indiška biria arbata. Ją galite gerti vieną su citrina ar balintą bei pasaldintą medumi ar rudu cukrumi.  Gold Assam juoda arbata puikiai tinka gerti tiek karšta, tiek šalta. Iš jos galima gaminti Kambuchą arbatą.

 

Tai viena populiariausių indiškų arbatų, auginamų Indijos Asamo valstijoje, surinkta iš geriausio vasaros derliaus. Asamo slėnyje šiaurės rytų Indijoje auga didžiausios arbatos plantacijos. Nuo tada, kai 1839 metais pirmą kartą  “Asam” arbata buvo parduoda Londono aukcione, ją ypač pamėgo britai.  Tad ši juoda arbata tapo viena populiariausių arbatų britiškų arbatos gėrimo pertraukėlių (angl. tea time) metu.  Prieš daugiau nei 180 metų “Assam” į Angliją buvo pradėta plukdinti laivais, o po to paplito ir visame pasaulyje.

 

Daugeliui turbūt nėra žinomas faktas, kad tiek žaliai, tiek juodai arbatai lapeliai renkami nuo to pačio arbatos krūmo, vadinamo Camellia sinensis. Juoda arbata yra oksiduojama ir tuomet žali lapeliai yra paverčiame į tamsiai rudus ir juodus.  Oksidacija reiškia, kad arbatos krūmo lapai yra veikiami drėgno, daug deguonies turinčio oro. 

 

Arbatos gamintojai gamindami arbatas gali kontroliuoti oksidacijos kiekį. Juodoji arbata yra visiškai oksiduota arbata , tuo tarpu žalioji arbata, gaunama iš to paties augalo,  nėra oksiduojama.

 
 

Ši arbata turi kofeino, tad per dieną rekomenduojama išgerti ne daugiau 3-4 puodelių. 

 

 

Daugelis žmonių renkasi gerti juodą arbatą, nes ji turi antioksidacinių savybių, padeda stiprinti virškinimą, todėl yra gera pagalbininkė apsinuodijus ar viduriuojant.

 

 

Sudedamosios dalys: 100 % juoda arbata

 

Paruošimas:

 

  • 1-2 arbatinius šaukštelius užpilti 1 stikline 95 laipsnių temp. vandens ir palaukti kol pritrauks. Atidarius pakuotę laikyti sandarioje, vėsioje ir sausoje vietoje.
  • Galite balinti augaliniu ar įprastu pienu, gardinti citrina, medumi ar rudu cukrumi  bei įvairiais prieskoniais – grūstu kardamonu, cinamonu ar muskatu.

 

 

Daugiau Veg4U arbatų galite rasti čia: 

 

Daugiau informacijos apie juodą arbatą ir jos savybes galite rasti čia (anglų.k.):