Kanapių druska

Kanapių druska

Kai gaminu namie šią kanapių druską, pakvimpa visa virtuvė! Šiek tiek pakepintos ir grūstuvėje sugrūstos kanapių sėklos turi tokį malonų kvapą, kuriam tikrai sunku atsispirti. Receptas labai parastas – užtruksite tikrai trumpai, o savo gaminamus patiekalus pagardinsite namine, šviežia kanapių druska.

 

 

 

Pirmiausia kanpes paskrudiname sausoje keptuvėje. Ne per ilgai, vis pamaišydami, kad jos neperkeptų – ne ilgiau penkių minučių. Galite kanapių druskos pasigaminti tik vienam kartui, salotoms ar konkrečiam patiekalui. Kanapių druska labai tiko šioms avinžirnių salotoms (spausti nuorodą).  Jei gaminate didesnį kiekį, suberkite kanapių druską į uždarą indelį ir laikykite tamsioje vietoje.

 

 

 

Pakepę kanapių sėklas, sugrūskite jas grūstuvėje. Jei jos neturite – sumalkite kavamale ar blenderiu. Bet grūdamos ranka jos taip pakvimpa, atsiskleidžia toks malonus aromatas…! 

 

 

 

Beliks grūstas ar maltas kanapes sumaišyti su druska. Dviems šaukštams kanapių sėklų bėriau apie pusę arbatinio šaukštelio rožinės Himalajų druskos.  

 

Ir viskas, kanapių pagardas paruoštas – beliks jį užbarstyti ant norimų salotų ar berti į troškinį. Labai tinka užberti ir ant virtų bulvių ar juodos duonos su sviestu ar avokadu.

 

 

 

 

Skanaus!!

 

 

 

 

Data

2017 12 kovo

Kategorijos

PAGARDAI

Žymos

druska, kanapes, kanapinė druska, kanapių druska