Žiedinio kopūsto kepsniukai

Žiedinio kopūsto kepsniukai

Man patinka greitai ir paprastai pagaminami receptai, kuriems nereikia jokių įmantrių ingredientų. Ar kas galėtų patikėti, kad tokius žiedinio kopūsto ir avinžirnių miltų kepsniukus galima pasigaminti vos per 20 minučių? Dar man visada patinka į tešlą įmaišyti kelias saujas žalumynų – šį kartą bėriau nuostabiąsias smulkintas petražoles! Jos ne tik paskanina, bet ir pagyvina patiekalą.

 

 

 

 

Kokius tik kepsniukus šią žiemą neišbandžiau – ir brokolių su avinžirnių miltais ir saldžiųjų bulvių su pupelėmis (beje, šie tikrai nustebino!).. atėjo eilė ir žiediniam kopūstui.

 

 

 

 

Vienai vakarienei dviems asmenims imu visą galvą žiedinio kopūsto. Smulkinu jį maisto kombainu – jei jo neturite, laisvai apsieisite ir su paprasta burokine tarka. Beriu avinžirnių miltų, druskos, pipirų ir gerą saują smulkintų petražolių. 

 

 

 

 

 

Viską gerai išmaišau ir formuoju rankomis apie centimetro storio blynukus. Kepu keptuvėje COCORAW kokosų aliejuje.

 

 

 

 

Jei iškepę kepsniukai bus per daug riebaluoti, padėkite juos ant popierinio rankšluosčio, kad susigertų riebalai. Patiekite su mėgstamu padažu ir salotomis.

 

 

 

Skanaus!! 

 

PAPILDYMAS:

Avinžirnių miltus visada darausi pati. Turiu galingą blenderį ir sausus avinžirnius jis man labai lengvai sumala. Su savos gamybos avinžirnių miltais tokie blyneliai man visada sulimpa. Jei su pirktiniais miltais jums tešla gaunasi šiek tiek per sausa, įpilkite į tešlą kelis šaukštus aliejaus. Galite įdėti ir  pvz. šiek tiek aliejuje pakeptų tarkuotų morkų. Dar galite kalafiorus prieš tai pagarinti ant garų, tada tešla bus drėgnesnė. Kai gaminu tokius blynukus su brokoliais, tai pastebėjau, kad drėgnesnė ir minkštesnė tešla gaunasi gaminant ne su avinžirnių miltais, o su virtais avinžirniais. Eksperimentuokite – visi variantai tinka ir turi būti išbandyti! 😉

 

 

 

Žiedinis kopūsto kepsniukai

Pasiruošimas5 mins
Gaminimo laikas15 mins
Viso užtruksite20 mins
Servings: 2

Sudėtis

  • 1 žiedinio kopūsto
  • 1 stiklinės avinžirnių miltų
  • 1 saujos smulkintų petražolės lapelių
  • Žiupsnelio druskos
  • Žiupsnelio pipirų
  • 2 š. kokosų aliejaus

Gaminimo eiga

  • Žiedinį kopūstą susmulkinkite virtuviniu kombainu arba sutarkuokite per burokinę tarką.
  • Į dubenį suberkite smulkintą žiedinį kopūstą ir avinžirnių miltus, įberkite druskos, pipirų ir smulkintų petražolės lapelių.
  • Tešlą gerai išmaišykite ir rankomis formuokite centimetro storio blynukus.
  • Kepkite kokosų aliejuje abi puses kol gražiai apskrus.

Žymos

Avinžirnių miltus galite pasigaminti ir patys – tiesiog sumalkite avinžirnius galingesniu blenderiu.
Į tešlą galite papildomai įberti norimų prieskonių.
Avinžirnių miltus galite pakeisti bet kuriais kitais miltais arba sumaišyti kelių rūšių miltus.
Data

2017 20 balandžio

Kategorijos

KARŠTI PATIEKALAI, MAŽYLIAMS, VEGANIŠKI

Žymos

kalafiorai